Raidījums "Zinātnes vārdā"

2013. gada 12. februārī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes radio NABA (93,1 FM) raidījumā „Zinātnes vārdā” viesojās janvāra „Mēneša pētnieks”, LU aģentūras "LU Latviešu valodas institūts" vadošais pētnieks Dr.habil.philol. Ojārs BUŠS.

Ojārs Bušs pastāstīja par savām zinātniskajām aktivitātēm onomastikā, proti, īpašvārdu pētniecībā, akadēmisko darbu Latvijas Universitātē, poliglota gaitām, kā arī iepazīstināja klausītājus ar aktualitātēm valodas pētniecībā.

O. Bušu iztaujāja raidījuma „Zinātnes vārdā" vadītāji Ilze Dimanta un Jānis Daugavietis.


Interviju iespējams noklausīties raidījuma arhīvā.


***

Raidījums „Zinātnes vārdā" Radio NABA ēterā skan katru otro otrdienu un iepazīstina klausītājus ar Latvijas zinātnieku pētījumiem, eksperimentiem un jaunatklājumiem. Raidījumā tiek iztaujāti zinātnieki par viņu akadēmisko un praktisko ikdienu - lekciju sagatavošanu un pasniegšanu, studentu darbu vadīšanu, sadarbību ar valsts institūcijām vai privātajiem partneriem. „Zinātnes vārdā" ļauj uzzināt, ar ko nodarbojas dažādu nozaru Latvijas zinātnieki, mēģinot runāt par zinātnieku darbu, sasniegumiem un grūtībām visiem saprotamā un aizraujošā veidā.

atpakaļ