Vietvārdu talka

Latvijas vietvārdu datubāze (Vietvārdu talka) - www.vietvardi.lv

  • Vietvārdu talkas atklāšanas pasākums: 23.02.2017. Latvijas Universitāte (Rīga, Raiņa bulvāris 19, Mazā aula)
  • Programma


  • Vietvārdu reģistrēšana kartē
No šodienas, 10. marta, Tautas vietvārdu datubāzē www.vietvardi.lv radīta iespēja vietvārdus reģistrēt arī kartē - ieliekot kursoru lodziņā "Koordinātas", atvērsies karte, uz kuras uzklikšķinot parādīsies marķieris, ko var pārvietot, nospiežot un turot peles pogu. Lai apstiprinātu marķiera atrašanās vietu, jānospiež "Labi", tad aizpildīsies koordinātu lauciņš. Koordinātas var pievienot arī jau reģistrētam vietvārdam. Nospiežot pogu "Saglabāt", ievadītie dati tiks saglabāti datubāzē.


  • Čaklākie talcinieki
Martā visvairāk vietvārdu reģistrējusi Sabīne Dzirkale (vairāk nekā 150 vietvārdu), bet par vietvārdiem bagātāko un krāšņāko novadu kļuvis Ogres novads (Lauberes pagasts) (vairāk nekā 100 vietvārdu). Apsveicam!
Aprīlī visvairāk vietvārdu reģistrējis Aigars Liepiņš (284 vietvārdi), bet par vietvārdiem bagātāko un krāšņāko kļuvusi Rīga (255 vietvārdi).

Maijā visvairāk vietvārdu reģistrējis Aigars Liepiņš (43 vietvārdi), bet par vietvārdiem bagātāko un krāšņāko novadu kļuvis Carnikavas novads (29 vietvārdi). Apsveicam un aicinām piedalīties!


Informācija presē un radio:
Kontakti: Sanda Rapa sanda.rapa@inbox.lv